impreza firmowa

Udział w wydarzeniu, związanym z jubileuszem firmowym, służbowej wigilii lub spotkaniu integracyjnym jest po części elementem budowania wizerunku wobec przełożonych i współpracowników. Oczywiście nie musi być tak samo oficjalnie jak na co dzień w pracy, jednak musisz pamiętać, że nie jest to czas beztroski. Impreza firmowa, a także impreza integracyjna mogą być doskonałą okazją do zatarcia zbytniego dystansu, jednak nie należy przekraczać granic dobrego wychowania, kultury osobistej i przyjętych norm społecznych. Przede wszystkim liczy się Twoja pozycja w firmie, nie pozwól by jednorazowe faux pas pozbawiło Cię szans na awans w strukturach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Modne sukienki weselne to jeden z tych segmentów rynku, który doskonale łączy trendy obowiązujące w danym sezonie z pewnego rodzaju tradycją, która sprawia, że chętnie przy tej okazji sięgamy po wzory florystyczne, koronki i pastele. W tym roku w kolekcjach widać dużą różnorodność, a niepowtarzalne sukienki są inspirowane modą lat 50., Nawiązują do klasyki, są krótkie i bardzo długie, z falbanami o ołówkowym kroju. Bez problemu można więc wybrać kreację na przyjęcie weselne, która będzie zachwycać, zapewni komfort i nie przyćmi panny młodej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie Bożego Narodzenia poza domem. Nie każdy przepada za intensywnymi przygotowaniami, które pochłaniają dużo energii, a czasami mogą nawet przyćmić to, co w tym okresie najważniejsze – możliwość spędzenia wspólnych chwil w gronie najbliższej rodziny. Podpowiadamy, jak zaplanować świąteczny wyjazd, by stał się cennym wspomnieniem na całe życie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Samochód umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do celu. Co jeśli nie mamy własnego środka transportu? Z pomocą przychodzi wynajem aut, z którego korzysta coraz więcej firm i osób prywatnych. Jak sprawnie to zorganizować? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Remont to poważne przedsięwzięcie wymagające nie tylko sporych nakładów finansowych, ale również i dobrego planu. Powinien on uwzględniać kwestie związane z przechowaniem przez ten czas mebli oraz pozostałych rzeczy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]