Prezerwatywy jak zakładać

W niniejszym artykule omówimy różne aspekty związane z prezerwatywami, skupiając się na rozmiarach, rodzajach oraz poprawnym zakładaniu. Dowiesz się, jak dobrać odpowiedni rozmiar prezerwatywy, poznamy różne rodzaje dostępne na rynku oraz otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące prawidłowego zakładania, aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort podczas stosunku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
ślub po 40

Stały związek tworzy poczucie bezpieczeństwa, przede wszystkim w sferze uczuciowej, ale i w codziennym życiu. Dzięki stałej relacji z ukochaną osobą wzrasta Twoje poczucie wartości, pewność siebie, a także zdolność do zaplanowania wielu, ważnych na przestrzeni roku wydarzeń. Im jesteśmy starsi, wzrasta potrzeba ustatkowania się, stworzenia stabilnego związku, który obok kariery jest niezbędnym elementem szczęśliwego życia. Kiedy wziąć ślub? Czy po czterdziestce to dobry moment? Czy w ogóle warto wziąć ślub? Weź pod uwagę wiele czynników. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
czy rozmiar ma znaczenie

Dla większości mężczyzn wygląd fizyczny nie wpływa na pewność siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Nie ma znaczenia tusza, wzrost czy ilość włosów. Tym, co jednak dla każdego mężczyzny jest ważne, co porównuje z innymi i na podstawie tego tworzy obraz własnej atrakcyjności jest rozmiar członka. Wielu z panów zastanawia się, czy rozmiar ma znaczenie i czy elementy budowy sylwetki wpływają bezpośrednio na rozmiar penisa. Spekulacje dotyczą również tego, czy bardziej liczy się długość czy obwód penisa. Przekonaj się, jak jest rzeczywiście. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
powiew świeżości w sypialni

Z czasem każdy związek ulega zmianie, a wraz z nim nasz seksualność. Jaki ma to wpływ na naszą relację z partnerem czy partnerką? Nie ma już tego ognia namiętności i pozostaje jedynie płomyk. Można jednak temu zaradzić! W jaki sposób to zrobić? Przeczytaj poniższy tekst! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wielu osobom feromony kojarzą się z tajemniczymi substancjami, które wpływają na popęd seksualny i mogą pomóc przykuć uwagę płci przeciwnej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że za różnymi teoriami na temat feromonów stoją również badania naukowe, prowadzone na całym świecie. Co wiemy na pewno, a co pozostaje przypuszczeniem? Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym przedstawiamy najbardziej popularne fakty i mity na temat feromonów i ich działania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]