lakiery hybrydowe do paznokci

Manicure hybrydowy jest piękny, wytrzymały i możliwy do wykonania zarówno samodzielnie, jak i w salonie. Prawidłowo położone hybrydy, przy użyciu wysokiej jakości produktów, są w stanie utrzymać się na naszych paznokciach nawet kilka tygodni! W wielu więc przypadkach, prędzej znudzi nam się ich kolor niż będziemy musiały usunąć lakier z powodu odprysków. Aby manicure hybrydowy sprostał naszym oczekiwaniom i zachwycał przez długi czas, musi być wykonany przy użyciu jakościowych produktów. Jakie lakiery hybrydowe dobrze wywiążą się z tego zadania – o tym powiemy poniżej! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów w Turcji jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, który polega na przeszczepieniu włosów z jednej części ciała na obszar bez włosów. Wiele klinik w Turcji oferuje te usługi, a kraj jest uważany za jedno z najlepszych miejsc do przeprowadzania tego zabiegu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Łupież to niezwykle często spotykana i dość kłopotliwa choroba skóry głowy, która polega na przyspieszonym podziale komórek naskórka na owłosionej skórze głowy. Prowadzi to do zbyt szybkiego złuszczania się. Objawia się najczęściej jako charakterystyczny biały pył na włosach, który niestety jest bardzo dobrze widoczny. Jakie są przyczyny i co robić w takiej sytuacji? Podpowiadamy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Farbowanie włosów to poważna decyzja. Kolory farb do włosów występują w szerokiej gamie, ale nie jest to coś, co możesz po prostu cofnąć, jeśli Ci się nie spodoba. Na jaki kolor powinnaś więc pofarbować włosy? Przy wyborze należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, pomyśl o swoim naturalnym odcieniu skóry, a następnie dowiedz się jakie są trendy w modzie. Przyjrzyjmy się więc najpopularniejszym kolorom włosów w 2022 roku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ślub to wyjątkowa chwila. Panna młoda powinna być pięknie ubrana, uczesana oraz umalowana. Solidna kosmetyczka i fryzjerka czynią cuda – upinają koki, kręcą loki, proponują fryzury oraz makijaże dobrane do typu urody panny młodej oraz okazji. Upięcia i makijaże są wykonywane także na inne okazje. Wystarczy wybrać najlepsze z nich i zamówić dobrą fryzurę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]