Farbowanie włosów to poważna decyzja. Kolory farb do włosów występują w szerokiej gamie, ale nie jest to coś, co możesz po prostu cofnąć, jeśli Ci się nie spodoba. Na jaki kolor powinnaś więc pofarbować włosy? Przy wyborze należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, pomyśl o swoim naturalnym odcieniu skóry, a następnie dowiedz się jakie są trendy w modzie. Przyjrzyjmy się więc najpopularniejszym kolorom włosów w 2022 roku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ślub to wyjątkowa chwila. Panna młoda powinna być pięknie ubrana, uczesana oraz umalowana. Solidna kosmetyczka i fryzjerka czynią cuda – upinają koki, kręcą loki, proponują fryzury oraz makijaże dobrane do typu urody panny młodej oraz okazji. Upięcia i makijaże są wykonywane także na inne okazje. Wystarczy wybrać najlepsze z nich i zamówić dobrą fryzurę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kwiatowe sukienki to obowiązkowy element w letniej garderobie. Wyglądają niezwykle lekko i wspaniale korespondują z rozkwitającą naturą. Tak naprawdę nie potrzebują wielu dodatków, aby robić wrażenie. Choć zawsze warto dopełnić stylizację odpowiednim akcentem biżuteryjnym. Zwłaszcza złotym, który natychmiast doda skórze blasku! Podpowiadamy, jaka biżuteria pasuje do sukienek w kwiaty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zabiegi HIFU należą do najczęściej wybieranych propozycji gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Lawinowo przybywa nowych klientów, skuszonych pozytywną opinią bliskich i znajomych. Rośnie zainteresowanie, a wraz z nim rodzą się kolejne pytania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Nawet odpowiednio dbając o higienę, może się zdarzyć, że nabawimy się łupieżu – uporczywego schorzenia, które może wpłynąć na naszą samoocenę i wywołać obecność różnych dolegliwości. Warto wiedzieć, że z łupieżem zmagają się osoby na całym świecie, niezależnie od wieku i płci, jednak zredukowanie jego objawów jest jak najbardziej możliwe. Skąd wiedzieć, że dokucza nam łupież? Co zrobić, jeśli go u siebie zauważymy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]