Japońska dieta wodna

Japończycy słyną z długiego życia. Nie może zatem dziwić, że cały świat spogląda na ten kraj, próbując wypatrzeć receptę na długie i zdrowe życie. Z tego też powodu coraz większą popularnością, także w Polsce, cieszy się japońska dieta wodna, która stanowi pewnego rodzaju rytuał picia wody. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to typowa dieta odchudzająca. Japońska dieta wodna skupia się przede wszystkim na świadomym nawodnieniu. Warto zatem wiedzieć, na czym dokładnie polega, jakie są jej zasady i jakie efekty przynosi. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
dieta na piękne włosy

Włosy stanowią istną wizytówkę, z tego też względu każdy z nas pragnie, aby prezentowały się one pięknie, zdrowo i witalnie. Należy zaznaczyć, iż to właśnie sposób odżywiania się odgrywa kluczową rolę w kontekście poprawy kondycji włosów. W niniejszym artykule przedstawimy co jeść, żeby mieć zdrowe włosy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Masz dość żartów na temat swojej diety? Chcesz udowodnić znajomym, że żywność wegańska wcale nie jest nudna, a to, co jesz, smakuje naprawdę dobrze? Nie licz na to, że trafisz do nich argumentami. Jeśli chcesz szybko uciąć niestosowne komentarze kolegów i rodziny, poczęstuj ich wegańskimi przekąskami. W sklepach ze zdrową żywnością znajdziesz propozycje wegańskie na słono i na słodko. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Blok czekoladowy to deser, który niegdyś robił furorę na polskich stołach. Obecnie wrócił do łask, przechodząc również wiele modyfikacji. Najlepiej smakuje z herbatnikami, bakaliami i dużą ilością wysokiej jakości kakao. Jak przygotować doskonały blok czekoladowy? Podpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
zdrowe jedzenie

Na zdrowe odżywianie decydujemy się z różnych względów. Niekiedy prowadzi nas ku temu otyłość, czasem choroba, często chcemy po prostu lepiej się czuć, poprawić cerę lub stan układu pokarmowego. Czy musimy również zapomnieć wówczas o naszym prawie do doznań smakowych? Czy zdrowe jedzenie nigdy nie może być pyszne? Poszukajmy jedzenia, które zagwarantuje nam świetne samopoczucie i bezpieczeństwo zdrowia, a jednocześnie będzie tak smaczne, że każdy kęs będzie czystą przyjemnością. Blogów z bardzo zdrowymi przepisami jest multum, skupmy się zatem na prostych wskazówkach, które pomogą nam w bezproblemowym przejściu przez naszą dietę ze smakiem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]