Nawet odpowiednio dbając o higienę, może się zdarzyć, że nabawimy się łupieżu – uporczywego schorzenia, które może wpłynąć na naszą samoocenę i wywołać obecność różnych dolegliwości. Warto wiedzieć, że z łupieżem zmagają się osoby na całym świecie, niezależnie od wieku i płci, jednak zredukowanie jego objawów jest jak najbardziej możliwe. Skąd wiedzieć, że dokucza nam łupież? Co zrobić, jeśli go u siebie zauważymy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czujesz, że mogłabyś poprawić kondycję swoich stref intymnych, ale nie wiesz, na jaki preparat się zdecydować. Najlepsze rozwiązania to te sprawdzone. Gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność działania. Cóż zatem może być bardziej sprawdzonego niż środek używany od tysięcy lat? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Uszkodzenie zęba, takie jak pęknięcie, nie zdarza się często. Z tego powodu zazwyczaj wywołuje u pacjenta spore obawy – jak zachować się w takiej sytuacji? Czy uraz tego rodzaju jest groźny? Czy da się wyleczyć taki problem, a może konieczna będzie ekstrakcja zęba? Poza względami estetycznymi uszkodzenie może też wywoływać ból. Jak poradzić sobie w tej nietypowej sytuacji? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 3.7]

Usunięcie lub utrata zębów stawia wiele osób przed trudnym wyborem. Co zrobić, aby wypełnić lukę w jamie ustnej i nadal cieszyć się pięknym uśmiechem? Każdy ubytek może powodować negatywne skutki nie tylko dla wyglądu, ale i zdrowia. Obecnie nowoczesna technologia daje możliwość skutecznej odbudowy utraconych zębów. Rozwiązaniem tego problemu zajmuje się dział stomatologii – protetyka. Protezy zębowe stosuje się zarówno w przypadku utraty jednego zęba, jak i w sytuacji całkowitego bezzębia. Dzięki czemu pacjent nie tylko ma szansę uzyskać lepszy wygląd, ale także przywrócić funkcje naturalnego uzębienia. Warto skorzystać z różnych możliwości uzupełnienia ubytków i pod okiem specjalisty indywidualnie dopasować protezę zębową. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jednym z najbardziej w ostatnich latach docenianym składnikiem kosmetyków oraz różnego typu produktów leczniczych, m.in. kremów i mazideł przeciwzapalnych i przeciwbólowych, są konopie siewne. Na ich bazie wytwarza się m.in. szampony i odżywki do włosów, kremy do twarzy oraz balsamy do ciała i ust. W artykule dokładniej opisujemy, dlaczego zastosowanie konopi siewnych daje tak dobre rezultaty oraz jakie są korzyści ze stosowania znajdujących się w temacie artykułu chłodzących mazideł konopnych z dodatkiem mentolu i eukaliptusa. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]