10 lutego 2023

Rozmiar członka u mężczyzn – fakty i mity

Dla większości mężczyzn wygląd fizyczny nie wpływa na pewność siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Nie ma znaczenia tusza, wzrost czy ilość włosów. Tym, co jednak dla każdego mężczyzny jest ważne, co porównuje z innymi i na podstawie tego tworzy obraz własnej atrakcyjności jest rozmiar członka. Wielu z panów zastanawia się, czy rozmiar ma znaczenie i czy elementy budowy sylwetki wpływają bezpośrednio na rozmiar penisa. Spekulacje dotyczą również tego, czy bardziej liczy się długość czy obwód penisa. Przekonaj się, jak jest rzeczywiście.

Jaki jest przeciętny rozmiar członka?

Dla mężczyzn z krajów europejskich istnieją podobne uwarunkowania fizyczne, które mogą nieznacznie różnić się u panów z krajów północnych oraz tych, położonych na południu kontynentu, podobnie jak różne są odcienie cery, włosów, oczu i średni wzrost. Polacy średnio wyposażeni są w członek o długości niespełna 10 cm, który we wzwodzie osiąga od około 12 do blisko 17 cm. Średni rozmiar penisa to wartość ogólna i należy pamiętać, że członek w spoczynku może być znacznie mniejszy, ale też większy od podanej wartości. Nie ma ona wpływu na obwód penisa i jego długość podczas wzwodu i nie jest regułą, że mężczyzna z niewielkim przyrodzeniem podczas aktywności seksualnej nie zaskoczy partnerki wielkością członka.

Podobny wpis:  3 zalety wibratora ze stali lub metalu szlachetnego?

Długość członka, a wzrost – czy to ma związek?

Wokół rozmiaru męskiego penisa narosło wiele mitów. Najczęściej powielane mają związek z zależnością pomiędzy wzrostem mężczyzny, a długością członka. Zdarzają się również porównania, w myśl których długość penisa może być związana z rozmiarem stopy lub wielkością nosa faceta. To nie są potwierdzone i prawdziwe zależności. Budowa anatomiczna każdego człowieka jest indywidualna, wygląd zależny od genów, a wielkość członka nie jest powiązana ze wzrostem i cechami budowy sylwetki. Zwróć uwagę na uwarunkowania fizyczne u mężczyzn z Twojej rodziny, prawdopodobnie w tej kwestii natura wyposażyła was podobnie.

Co jest ważne dla kobiety – rozmiar penisa, czy technika użycia?

Kobiety oczekują w łóżku zaangażowania, pozytywnej energii, dbałości o atmosferę i chcą być zaskakiwane. Nie chodzi w tym miejscu o zaskoczenie wielkością penisa. Kobieca pochwa jest elastyczna i doskonale dopasowuje się do kształtu męskiego przyrodzenia, a największa ilość stref erogennych znajduje się w początkowej części. Co to oznacza? Nie ważne jak duży jest Twój członek oraz czy jest szeroki w obwodzie. Z pewnością doskonale dopasuje się do budowy Twojej partnerki. Nie musisz mieć długiego członka, aby zapewnić partnerce moc przyjemności. Wystarczy odpowiednio dobrana pozycja, by stymulować właściwe obszary i nieodparte pragnienie. Zbyt duży członek może być przyczyną dyskomfortu, a nawet bólu partnerki, dlatego mężczyźni, wyposażeni przeciętnie mogą czuć się w łóżku znacznie pewniej. Niejednokrotnie przekonałeś się z pewnością, że nie wystarczy posiadać dobre narzędzia, trzeba ich umieć używać. Podobnie jest z penisem.

Podobny wpis:  Prezerwatywy - rozmiary, rodzaje i poprawne zakładanie

Jak jest na prawdę – czy rozmiar ma znaczenie?

Zastanawiasz się, czy rzeczywiście mężczyzna z mniejszym od przeciętnego penisem może czuć się pewnie i podobnie jak lepiej wyposażeni przez naturę koledzy uwodzić kobiety. Tak. Jeśli masz kompleks zbyt małego penisa, wystarczy że zaczniesz zdrowo się odżywiać, uprawiać sport i zrezygnujesz z niezdrowych używek. Szybko zaobserwujesz poprawę funkcjonowania całego organizmu, w tym krążenia krwi, a jak wiemy dzięki dopływowi krwi do prącia masz szansę cieszyć się pełnym wzwodem. Zaobserwujesz, że Twój członek podobnie jak cały organizm jest w doskonałej kondycji. Zyskasz pewność siebie, atuty w relacjach z kobietami i po jakimś czasie dojdziesz do wniosku, ze we wzwodzie wcale nie jest on mniejszy od penisów kolegów. Dla kobiety rozmiar nie ma znaczenia. Ważne jest, czy potrafisz go właściwie stosować. W relacjach z kobietami zachwycaj dbałością o siebie, swoje ciało i zdrowie. Kobiety lubią siłę, inteligencję i świadomość własnej wartości. Masz przewagę i naucz się z niej korzystać.

Podobny wpis:  Top 4 gadżety erotyczne idealne na rocznicę

 

Powiązane treści