Jak znaleźć punkt G u kobiety?

Czy ktoś z was wie, jak znaleźć punkt G? Jest to miejsce trudne do odnalezienia, jednak warto go poszukać. Potrafi on doprowadzić partnerkę do niezapomnianego orgazmu. Jak więc znaleźć taki punkt? Jakie pieszczoty są najlepsze? W jakich pozycjach punkt G może być stymulowany? Niektórzy starają się znaleźć punkt G na ślepo. Czasami mają oni szczęście i go znajdują, jednak zdecydowanie warto wiedzieć, jak to robić. Tym bardziej, że takie poszukiwania mogą być bardzo podniecające.

Punkt G można wyczuć przede wszystkim wprowadzając do pochwy palca, skierowanego ku jej przedniej ściance. Wykorzystać można również język. Przestrzeń, która nas interesuje sprawia wrażenie stawiających niewielki opór pokrzyżowanych włókien mięśniowych.

Wbrew pozorom penis nie jest dobrym “narzędziem” do poszukiwania punktu G. Jest to spowodowane tym, że jest on zbyt twardy oraz za mało elastyczny. Powoduje to, że jest zbyt mało ruchliwy, przez co znalezienie nim naszego szukanego miejsca jest bardzo ciężkie. Co innego, jeśli już znaleźliśmy taki punkt. Wtedy członek ma bardzo duże szanse, aby o taki punkt się otrzeć. Warto więc znać różne pozycje, które mogą ten punkt stymulować.

Użyj swoich palców

Jeśli chcesz się zabawić w poszukiwacza punktu G, zdecydowanie warto posłużyć się swoimi palcami. Nadają się one do tego wręcz idealnie. Najlepiej będzie, jeśli złączymy palec środkowy oraz wskazujący. Bardzo ważne jest to, żeby palce były oczywiście czyste, a paznokcie krótko obcięte, inaczej możemy podrażnić miejsce intymne oraz narazić je na infekcje.

Podobny wpis:  Do czego przyda się wok?

Oczywiście można się również posłużyć tylko jednym palcem. Musimy delikatnie i gładko wejść nim do pochwy i wsuwać palce ku przedniej części pochwy, skierowane w górę. Uciskaj takie miejsce punkt po punkcie, aż znajdziesz bardziej szorstki fragment. Punkt G można odczuć jako pewne zgrubienie na ścianie pochwy. Pomóc w tym może także taki wibrator króliczek.

Język jest również przydatny

Punkt G można również szukać językiem. Jest to bardzo przydatne “narzędzie” ze względu na to, że punkt ten znajduje się dość blisko wejścia do pochwy. Zazwyczaj jest on umiejscowiony na górnej ścianie w jednej trzeciej jej długości. Jeśli uda Ci się go namierzyć językiem, posiądziesz gwarantowaną ekstazę. Językiem podobnie jak palcami możesz masować i naciskać. Warto stopniować siłę ucisku, dzięki czemu dodasz swojej partnerce więcej ekscytacji. Poszukując punkt G warto to robić, kiedy kobieta jest podniecona. To właśnie wtedy miejsce to staje się większe i bardziej wypukłe.

Podobny wpis:  Jak zrobić idealny blok czekoladowy? Sprawdzony przepis

Pozycje seksualne stymulujące punkt G

Jeżeli chodzi zaś o pozycje sprzyjające stymulacji punktu G to zdecydowanie warto zainteresować się tymi od tyłu. Idealnie sprawdzi się tutaj pozycja na pieska, w której ona klęczy i podpiera się rękoma, a partner wchodzi w nią od tyłu. W ten sposób czubkiem penisa partner będzie uderzać w punkt z dowolną siłą. Pulsacyjne ruchy penisa są niesamowitymi doznaniami dla kobiet.

Świetnie sprawdzić się może również pozycja na łyżeczkę. Tutaj partner leży za nią. Może on doprowadzić kobietę do niesamowitego orgazmu, jednak jego ruchu są nieco ograniczone.

Jeżeli już odnaleźliście to czego szukacie, to zdecydowanie warto spróbować innych wariantów. Tak naprawdę każda pozycja przy odrobinie wyobraźni potrafi stymulować punkt G. Wystarczy trochę poeksperymentować, a przy okazji pozbędziecie się nudy i rutyny w łóżku. Znalezienie punktu G pozwala na pełną satysfakcję ze stosunku seksualnego zarówno u kobiety, jak i mężczyzny.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podobne posty:

  • Fantazje seksualne i rzeczywistośćFantazje seksualne i rzeczywistość Fantazje seksualne to fakt oczywisty. Pomimo tego, że wiele osób przyznaje się, iż nie ma takich marzeń - zdecydowana większość osób dorosłych ma takie marzenia. Wiele pań fantazjuje o […]
  • Seks bez penetracji – wszystko co musisz wiedzieć o pettinguSeks bez penetracji – wszystko co musisz wiedzieć o pettingu Sfera seksualna jest jednym z nieodłącznych elementów życia człowieka. Funkcjonuje ona zarówno w obszarze psychicznym, jak i fizycznym. W obrębie tego drugiego można wyróżnić wiele […]
  • Jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzn?Jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzn? Ciężko byłoby znaleźć kobietę, której nie zależy na powodzeniu u płci przeciwnej. Dotyczy to w szczególności tych przedstawicielek płci pięknej, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej […]
  • Jak dbać o przedłużane rzęsy?Jak dbać o przedłużane rzęsy? Chyba każda kobieta marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Jeżeli skorzystałaś z usług stylistki rzęs, Twoje oczy zdobią teraz wspaniałe, puszyste wachlarze. Z pewnością chciałabyś […]
  • Wybierz piekarnik idealnyWybierz piekarnik idealny Nie każdy człowiek lubi gotować, to fakt, z którym nie ma sensu walczyć. Każdy jednak człowiek musi gotować, bo jedzenie jest niezbędne do życia. Jednak, ludzie to jedyny gatunek na […]
  • Zdrowe odżywianie – czy może być smacznie?Zdrowe odżywianie – czy może być smacznie? Na zdrowe odżywianie decydujemy się z różnych względów. Niekiedy prowadzi nas ku temu otyłość, czasem choroba, często chcemy po prostu lepiej się czuć, poprawić cerę lub stan układu […]
Podobny wpis:  Zdrowe odżywianie - czy może być smacznie?