28 grudnia 2023

Szkolenie Access Bars® – naucz się zabiegu, który przywraca radość życia

Jeśli brak Ci energii, nie czujesz już radości życia, masz problemy ze snem i koncentracją, a na domiar złego doskwierają ci bóle, napięcia i stres, to czas poszukać rozwiązania sięgającego daleko poza konwencjonalne metody. Access Bars® to remedium na wymienione problemy i dużo, dużo więcej. Tego zabiegu możesz się nauczyć na specjalnym kursie.

Maja Lesińska, założycielka Natural Flow w Gdańsku podczas swojej „drogi do siebie” i ponad dwudziestoletniego doświadczenia w pracy z ludźmi odkryła narzędzie, które potrafi zmienić życie człowieka. To ludzkie dłonie, które są w stanie wykonać przełomowy wręcz zabieg Access Bars®. – Tylko tyle i aż tyle wystarczy, by odzyskać radość życia i chęć działania – rekomenduje Maja Lesińska. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się teraz z innymi zapraszając na szkolenia Access Consciousness®.

Co to jest Access Bars® i dla kogo?

Zabieg Access Bars® jest bardzo „niepozorny”. Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, w których skumulowany jest cały stres, czarne wizje, powody frustracji i depresji, strachy, obawy, żale, złości, punkty widzenia i ograniczenia w różnych dziedzinach życia. Zdjęcie całego ciężaru elektromagnetycznego z umysłu pacjenta w czasie tego masażu sprawia, że organizm zaczyna odczuwać szereg korzyści już po pierwszej sesji.

Podobny wpis:  Wybierz piękne sukienki na wesele

Na co pomaga Access Bars®?

Widoczne niemalże natychmiast skutki zabiegu to przede wszystkim: rozluźnienie całego ciała, redukcja napięć mięśniowych i bólu, lepsze samopoczucie, spadek natłoku myśli, uspokojenie oraz głęboki relaks, zanik dolegliwości fizycznych, poprawa jakości snu, redukcja stresu, poprawa odporności i kondycji fizycznej, wzrost chęci do działania i radości życia, doświadczanie coraz większej energii i lekkości w swoim ciele. W ostatnich latach, gdzie tempo życia nie pozwala na dbanie o jakość naszego życia, Access Bars® stał się dla wielu osób alternatywą na codzienne troski i dolegliwości.

access-bars-co-to-jest-gdansk-natural-flow.jpeg

Dzieci i młodzież – sesje indywidualne lub szkolenia

Maja Lesińska z Natural Flow wykonuje zabieg Access Bars® także u dzieci i młodzieży. Jest on  całkowicie bezpieczny i różni się od sesji dla dorosłych jedynie czasem trwania – u młodych pacjentów jest krótszy. Bardzo popularne stają się wspólne sesje rodziców z dziećmi. Maja zaprasza więc na szkolenia z Access Bars®, by dorośli mogli wykonywać masaże swoim dzieciom w domowych warunkach.

Podobny wpis:  Klasyczne obrączki ślubne, które nigdy nie przestaną być modne

U dzieci Access Bars® pomaga m. in. na bezsenność, zaburzenia koncentracji w nauce, jako rozbudzenie kreatywności i otwartości na interakcje z rówieśnikami, zwiększa zdolność do przyswajania wiedzy, redukuje lęki i frustracje nastolatków.

Kurs Access Bars® – jak nauczyć się zabiegu?

Szkolenie z Access Bars® to chętnie wybierana forma korzystania z osiągnięcia Mai Lesińskiej w sztuce polepszania jakości życia poprzez ten właśnie energetyczny zabieg. Osoby chcące posiąść wiedzę i umiejętności Access Bars® mogą to zrobić poprzez udział w kursie w Natural Flow w Gdańsku oraz kilku innych miejscach w Polsce.

Spotkania z Mają Lesińską, podczas których odbywa się teoretyczne oraz praktyczne ośmiogodzinne szkolenie Access Bars® organizowane są stacjonarnie w wielu miastach Polski: Gdańsku, Sopocie, Darłowie, Krakowie czy Wrocławiu. Certyfikowany kurs Access Bars® może przejść każdy,  a szkolenie prowadzone jest także dla grup wiekowych 16-18 lat, a nawet dla osób poniżej 15. roku życia (w obecności dorosłego opiekuna/rodzica).

Podobny wpis:  Medytacja i kontemplacja na zachowanie spokoju i równowagi

Kursy Access Bars® to także dawka wiedzy merytorycznej jak rozpocząć swoją działalność w zakresie profesjonalnego przeprowadzania zabiegów. Po kursie otrzymasz międzynarodowy certyfikat i zostaniesz wpisany na listę praktyków Access Bars®. Dzięki tej wiedzy pomożesz nie tylko sobie, ale także innym – w tym swoim bliskim czy rodzinie.

Zapisy na szkolenia Access Bars® prowadzone są poprzez formularz online na stronie natural-flow.pl lub telefonicznie.

Natural Flow – dane kontaktowe:

Kazimierza Porębskiego 9

80-180 Gdańsk

881 600 151

[email protected]

 

Artykuł partnera.

Powiązane treści