1 marca 2021

Krótkoterminowy wynajem aut – dlaczego to się opłaca?

Krótkoterminowy wynajem samochodów jest bardzo popularny wśród osób prywatnych i firm. Usługa ta ma wiele zalet – przede wszystkim pozwala szybko skorzystać z samochodu na prostych i przejrzystych warunkach.

Auto na doby – gdy potrzebujesz samochodu na kilka godzin lub dni

Dobowy wynajem aut to usługa skierowana do kierowców, którzy potrzebują samochodu na co najmniej kilka godzin. O tej formie najmu mówi się zwykle wtedy, gdy okres najmu wynosi od 1. dnia do 30. dni. Oczywiście każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami, dlatego przed podpisaniem umowy zawsze trzeba zapoznać się z regulaminem najmu. Służbowa podróż, wyjazd z rodziną czy znajomymi na weekend to często sytuacje, gdy kierowcy decydują się wynająć auto na doby. Łódź oraz inne duże miasta to lokalizacje, gdzie omawiana usługa jest dostępna.

Podobny wpis:  Striptizerka na wieczór kawalerski – czy to już zbyt popularne? Nie!

Auto na doby – adekwatnie do konkretnych potrzeb

Dużym atutem najmu dobowego jest możliwość dopasowania samochodu do indywidualnych potrzeb. Wypożyczalnie udostępniają nie tylko samochody osobowe, ale także vany, busy, minibusy oraz pojazdy dostawcze. Są to auta różnych klas nadające się zarówno na dalsze wyprawy, jak i sprawdzające się podczas codziennej jazdy po mieście. Nie brakuje też samochodów na specjalne okazje oraz sportowych modeli. W ofercie firmy takich jak PANEK CarSharing zainteresowani klienci znajdą samochody znanych marek w atrakcyjnych cenach.

Auto na doby – elastyczne umowy

Wypożyczalnie oferujące samochody na doby elastycznie podchodzą do konstruowania umów, w związku z czym kierowcy mogą liczyć na szereg dodatkowych udogodnień. Dopisanie do umowy drugiego kierowcy, wyjazd wynajętym autem za granicę czy wypożyczenie fotelika dla dziecka  to tylko niektóre z opcji proponowanych klientom. Sporym ułatwieniem jest również to, że miejsca odbioru i zwrotu samochodu nie muszą być jednakowe. Z punktu widzenia kierowcy bardzo ważne są zapisy w umowie dotyczące m.in. tankowania, dziennego limitu kilometrów (jedne firmy go narzucają, inne nie) oraz odpowiedzialności za pojazd.

Podobny wpis:  Seks bez penetracji - wszystko co musisz wiedzieć o pettingu

Artykuł gościnny.

Powiązane treści