4 sierpnia 2021

Gdzie przechować meble i inne rzeczy na czas remontu?

Remont to poważne przedsięwzięcie wymagające nie tylko sporych nakładów finansowych, ale również i dobrego planu. Powinien on uwzględniać kwestie związane z przechowaniem przez ten czas mebli oraz pozostałych rzeczy.

Planujesz remont? Zadbaj o swój dobytek!

Brak miejsca, w którym można przechować meble i inne rzeczy na czas remontu mieszkania, to dla wielu osób spory problem. Nie wszyscy mieszkańcy bloków mają do dyspozycji garaże i komórki lokatorskie – nie zawsze też ich powierzchnia jest w stanie sprostać takim potrzebom. Nie w każdej sytuacji wchodzi też w rachubę przewiezienie dobytku do rodziny czy znajomych. W takich okolicznościach najlepiej jest wynająć magazyn samoobsługowy, który doskonale zdaje egzamin jako przechowalnia mebli. Warszawa to jedna z głównych lokalizacji w Polsce, gdzie omawiana usługa jest dostępna. Na razie korzystać z niej mogą mieszkańcy dużych miast, ale w opinii ekspertów z Kangu Self Storage nie będzie trzeba długo czekać, aż pojawi się także mniejszych ośrodkach miejskich.

Podobny wpis:  Czy gadżety erotyczne sprawdzą się w Twojej sypialni?

Dlaczego warto wynająć magazyn na czas remontu?

Przesłanek przemawiających za wynajęciem magazynu samoobsługowego na czas remontu mieszkania jest sporo. Przede wszystkim jest to ogromna wygoda. Magazyny są dostępne praktycznie od ręki, a procedury związane z ich wynajęciem nie należą do skomplikowanych. Podpisując umowę, klient zyskuje całodobowy dostęp do magazynu przez wszystkie dni w tygodniu. Magazyny są dobrze zabezpieczone i wyposażone w rozmaite udogodnienia w postaci m.in. wózków koszowych lub paletowych ułatwiających uporządkowanie zawartości boksu.

Ile kosztuje wynajęcie magazynu samoobsługowego?

Ogromnym plusem omawianej usługi są bardzo atrakcyjne stawki, dzięki czemu korzystać z niej może szerokie grono klientów. Za wynajęcie boksu o powierzchni 1 m kw. trzeba zapłacić średnio ok. 100 zł netto za miesiąc. Oczywiście ostateczna stawka to wypadkowa paru czynników takich jak wielkość i lokalizacja boksu, czas najmu oraz dodatkowo płatne opcje takie jak np. wynajem regałów pasujących do danego boksu.

Podobny wpis:  Mity dotyczące tamponów i miesiączki

Artykuł promowany.

Powiązane treści