9 grudnia 2020

Czym cechują się perfumy La vie est belle?

„La vie est belle.”, czyli tłumacząc z języka francuskiego na polski – „Życie jest piękne.” Właśnie to stwierdzenie przyświecało twórcom perfum dla kobiet marki Lancome. Od 80 lat jest ona znana na świecie z produkowania wysokiej jakości kosmetyków, które wyróżniają się powiewem francuskiego czaru. Jednym z nich jest właśnie perfum La vie est belle, którego zapach uwielbia wiele kobiet.  Jest on definicją szczęścia oraz pewności siebie.

Historia zapachu

Nad stworzeniem kompozycji wyjątkowego zapachu perfum La vie est belle pracowało aż troje wybitnych, francuskich twórców – Olivier Polge, Dominique Ropion oraz Anne Filipo. Dzięki ich talentom stworzyli formułę, która odzwierciedla pewną siebie i odważną kobietę XXI wieku. Uzyskali to przy użyciu 63 składników, z czego prawie połowa jest naturalna. Flakon, w którym sprzedawana jest woda perfumowana został zaprojektowany już w 1949 roku i nazwano go „Kryształowym uśmiechem”. Szara wstążeczka, która ozdabia jego szyjkę jest symbolem kobiecej wolności. Ten flakonik swoim pięknym wyglądem zachęca do użycia perfum, których zapach reprezentuje wybór własnej drogi życiowej, uśmiech, piękno, szczęście, spełnienie oraz samorealizację współczesnej kobiety. Zapach La vie est belle został wprowadzony na rynek w 2012 roku. Jego ambasadorką jest Julia Roberts, która w doskonały sposób odzwierciedla charakter kobiety La vie est belle.

Podobny wpis:  Jak wybrać najlepszy krem pod oczy? Poradnik dla każdego typu skóry

Skład zapachu

Woda perfumowana firmy Lancome zawdzięcza swoją niepowtarzalność oryginalnemu składowi. W nucie głowy, czyli tej wyczuwalnej zaraz po psiknięciu zawiera on aromat czarnej porzeczki oraz słodkiej gruszki. Następnie można wyczuć zapach mniej intensywnego irysa, który przechodzi w tony jaśminu oraz aromatycznych kwiatów pomarańczy. Bazę zapachu La vie est belle stanowi unikalna woń bobu tonka, delikatnych pralinek, paczuli oraz niezwykle aromatycznej wanilii.

Dla kogo przeznaczony jest ten zapach?

Odpowiedź jest niezwykle prosta! Dla kobiet nowoczesnych, wolnych, odważnych, podążających własną drogą, szczęśliwych i kochających życie. Ten słodki owocowo-kwiatowy zapach może towarzyszyć im każdego dnia. Aby długo się utrzymywał zaleca się rozpylenie go na skórze, szczególnie w cieplejszych miejscach ciała, takich jak: wewnętrzna strona nadgarstków czy pod płatkami uszu.

Podobny wpis:  Impreza firmowa lub integracyjna - o czym pamiętać i na co uważać?

Perfum można kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Jednym z nich jest Fabryka Zapachu, która zajmuje się dystrybucja francuskich perfum lanych. Sklep powstał z myślą o osobach posiadających wymagający zmysł węchu. Fabryka Zapachu ma w swoim asortymencie zarówno oryginalną wodę perfumowaną La vie est belle, jak i jej tańszy, równie ładnie pachnący odpowiednik. Warto skorzystać z oferty i poczuć zapach szczęścia!

Artykuł gościnny.

Powiązane treści