18 września 2021

Gadżety analne – wzbogać nimi swoje życie seksualne

Czy mówi Ci coś określenie analna biżuteria? Jeśli nie, zapraszamy na przegląd erotycznych gadżetów analnych, które wykorzystasz w parze i solo. W programie korki z wibracjami, kulki, koraliki i innych akcesoriów.

Seks ma wiele oblicz. Możemy cieszyć się bliskością w tak różnych wariantach, że nie starczyłoby dnia, aby je wszystkie tutaj opisać. Dlatego dzisiaj skupimy się na jednym typie przyjemności, czyli tak zwanym wejściu od tyłu.

Jak się do niego zabrać, czy to zabawa dla każdego, a także – czy warto wykorzystać gadżety analne do erotycznych spotkań z pupą?

Zabawy analne – w parze czy solo?

Do seksu analnego wielu podchodzi jak pies do jeża. Może to wynikać z faktu, że do tej pory zdecydowanie zbyt mało mówiło się o tego typu przyjemności.

Do zbliżeń z pupą warto się wcześniej przygotować. Tylko wtedy będzie to przyjemna aktywność, która odkryje przed nami nowe rejony seksualnej satysfakcji.

Przed przystąpieniem do seksu analnego, warto zaopatrzyć się w gruszkę analną do wykonania lewatywy. Tego typu irygatory sprawią, że zbliżenie będzie spełniało najwyższe standardy higieny.

Podobny wpis:  Rozmiar członka u mężczyzn - fakty i mity

A po wykonaniu lewatywy można zaczynać zabawę. I tutaj pełna dowolność. Pieszczoty w okolicy anusa możesz zapewnić sobie samodzielnie lub zaprosić do dołączenia partnera lub partnerkę.

Warto przełamywać tabu i mówić otwarcie o tym, że seks analny to aktywność zarówno dla par homo- jak i heteroseksualnych. Co więcej, samodzielne osiąganie przyjemności z użyciem gadżetów analnych i stymulacji odbytu może Ci pomóc w jeszcze lepszym poznawaniu swojego ciała i jego potrzeb. A angażowanie partnera w tę aktywność (oczywiście za jego lub jej zgodą!) może skutecznie urozmaicić Wasze życie seksualne.

Gadżety do seksu analnego w naszych sypialniach

Jeśli nadszedł czas i czujesz gotowość do zbliżenia z pupą – czy to w samotności, czy w towarzystwie – sprawdźmy, jakie gadżety do seksu analnego mogą pojawić się w Twojej sypialni. 

Możesz nie czuć się na siłach, by wybrać się osobiście do sex shopu i zapytać o akcesoria analne, na szczęście są sklepy internetowe oferujące rozmaite propozycje gadżetów. Dzięki temu w zaciszu domowym możesz zrobić dyskretne zakupy.

Podobny wpis:  Żel intymny – gdzie smarować?

Do stymulacji odbytu stworzono bogaty wybór produktów:

  • korki analne bez wibracji,
  • korki analne z wibracją,
  • kulki analne i koraliki analne,
  • balony analne
  • czy… biżuterię analną.

Wibratory analne dostępne obecnie na rynku możesz dobierać do swoich potrzeb na wielu polach. W zależności od tego, czy oczekujesz bardziej intensywnych odczuć, możesz zdecydować się na te z wibracją lub – gdy zależy Ci wyłącznie na uczuciu wypełnienia – te bez funkcji wibratora.

Aspekt estetyczny też dostał dostrzeżony przez producentów, dlatego możesz przebierać pośród kolorów i rodzajów wykończeń. Część gadżetów analnych jest silikonowa, część metalowa, na przykład z aluminium.

Koraliki analne występują w różnych rozmiarach, długościach i są wykonane z różnych materiałów. Jeśli nie masz ochoty na zimne metalowe wykończenie, możesz wybrać bardziej neutralne, czyli silikonowe.

A jeśli szukasz wyjątkowych wrażeń, sex shopy oferują również balony analne, czyli gadżety, które po nadmuchaniu wewnątrz Twojego ciała, powiększają swoją objętość wzmagając odczucia.

Podobny wpis:  Jak wprowadzić powiew świeżości do sypialni i na nowo wskrzesić ogień?

Dla początkujących w temacie zabaw analnych najlepsze będą kulki i wibratory o mniejszych rozmiarach. Dzięki nim ciało oswaja się z nowymi wrażeniami i stopniowo przygotowuje do mocniejszych przeżyć.

Jaki masz plan na wieczór? Biżuteria tradycyjna czy biżuteria analna?

Romantyczne plany na wieczór zobowiązują. Od Ciebie tylko zależy, czy zdecydujesz się na założenie tradycyjnej biżuterii, czy może wybierzesz biżuterię analną. Ta ostatnia na pewno przysporzy większych emocji i doznań, dlatego szczególnie ją polecamy.

Biżuteria analna to przede wszystkim klasyczne korki analne wykończone błyszczącym elementem na podstawie. Umieszczone wewnątrz ciała kusząco odbijają światło od diamencika u podstawy. Założenie takiej biżuterii może być znakiem zielonego światła, które dajesz partnerowi lub partnerce w te dni, gdy masz ochotę na zbliżenie analne.

Korki możesz wybierać w zależności od tego, jaki materiał wykonania wolisz: aluminium lub silikon, a także względem swoich preferencji kolorystycznych. Korki występują w różnych barwach, a diamenciki umieszczone na podstawie mogą przyjmować wiele odcieni.

To jak? Którą biżuterię wybierasz na wieczór?

Artykuł gościnny.

Powiązane treści