29 kwietnia 2020

Fantazje seksualne i rzeczywistość

Fantazje seksualne to fakt oczywisty. Pomimo tego, że wiele osób przyznaje się, iż nie ma takich marzeń – zdecydowana większość osób dorosłych ma takie marzenia. Wiele pań fantazjuje o swoich przygodach łóżkowych. Może po części jest to spowodowane tym, że obecnie nie ma czegoś takiego jak tabu? Na rynku literackim bez problemu można otrzymać erotyczne książki cieszące się ogromną popularnością, gdzie z dokładnymi szczegółami (również tymi anatomicznym) przedstawione są sceny „łóżkowe”. Zanim jednak zabierzemy się za realizację marzeń seksualnych – warto pomyśleć.

Marzenia nie do spełnienia

Może zacznijmy od przykładu. Jest kobieta, która marzy o tym, aby zrealizować swoje fantazje z fanem szybkiej jazdy na motorze. Nawet zdaje sobie doskonale sprawę, że owy pan ma mieć harleya lub suzuki i to w jej ulubionym kolorze. Żeby było pikantniej – seks musi odbyć się na łonie natury (ciut adrenaliny, że akurat ktoś parę przyłapie nie zaszkodzi), najlepiej na motorze lub w jego bliskiej odległości. Akurat przytrafia się okazja do spełnienia marzeń i…nic. Nie ma fajerwerków, nie ma wielkiej ekscytacji, jest tylko zbliżenie, które w sumie jakoś nie zasługuje na wysokie noty. Dlaczego? Ponieważ nie chodziło o sam seks z motocyklistą na jego motorze, ale o wspomnienia.

Podobny wpis:  Dzianina dresowa, czyli styl i wygoda

Kobiety mają w swoich głowach miłe wspomnienia związane z poszczególnymi wydarzeniami. Tak głęboko one siedzą w ich głowach, że wpływają one również na ich strefę seksualną. Jazda na motorze danej marki przyniosła kobiecie wiele radości, ekscytacji, podniosła wysoki poziom adrenaliny. Na stałe utkwił w jej głowie. Zawsze warto przeanalizować czy chodzi o sam seks, czy jednak uczucia, jakie w tamtej chwili dana kobieta przeżyła. Pewne przeżycia są dla nas symbolem pewnych emocji, a nie samego aktu zbliżenia.

Ale o co dokładnie chodzi?

Wiele pań marzy o tym, aby uprawiać seks z Afroamerykaninem. Dlaczego? Ze względu na ich wielkie przyrodzenie. Czy jednak tylko i wyłącznie chodzi o rozmiar penisa? Oczywiście, że nie. Często chodzi o to, że zbliżenie z partnerem o innym kolorze skóry kojarzy się kobietom z czymś innym, zupełnie zaskakującym. Czasem panie mają ochotę na inne przygody łóżkowe. Klasyczna pozycja na jeźdźca już im się znudziła. Chętnie spróbowałyby innej pozycji (tutaj przydaje się podręcznik z Kamasutry), dzięki czemu będą odczuwały lepszą satysfakcję seksualną. Zanim kobieta rzuci się na polowanie na murzyna, może warto spróbować zmiany pozycji, a nawet miejsca, gdzie się seks uprawia. Często może bowiem się okazać, że spełnienie fantazji seksualnej skończy się porażką.

Podobny wpis:  Strefy erogenne u mężczyzn – jakie są?

W każdej fantazji seksualnej jest jakieś drugie dno. Realizacja tego marzenia nie zawsze okaże się tak piękna, jak tylko ktoś sobie wymarzy. Warto zatem dwa razy się zastanowić o co kobiecie chodzi, dzięki czemu uda jej się uniknąć popełnienia kroków fatalnych w skutkach. W szczególności, jeżeli ktoś rozważa seks z zupełnie nieznanym sobie mężczyzną. Niech spełnianie marzeń seksualnych nie skończy się chorobą, której nie da się wyleczyć.

Powiązane treści