24 czerwca 2021

Perły Księżniczki – Ziołowa kuracja z dalekiego wschodu

Czujesz, że mogłabyś poprawić kondycję swoich stref intymnych, ale nie wiesz, na jaki preparat się zdecydować. Najlepsze rozwiązania to te sprawdzone. Gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność działania. Cóż zatem może być bardziej sprawdzonego niż środek używany od tysięcy lat?

W artykule tym znajdziesz wiele przydatnych informacji oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego Perły Księżniczki są tak popularne?

Wiele zastosowań

Ten preparat ziołowy w formie globulek dopochwowych, używany jest od wieków. Prastara, owiana tajemnicą receptura wywodzi się z pałacu cesarskiego. Posiada szereg zastosowań, z których najważniejsze to:

  • Wspomaganie regulacji cykli miesiączkowych.
  • Utrzymywanie w czystości i zdrowiu kobiecych narządów płciowych.
  • Wspomaganie higieniczne w stanach zapalnych.
  • Spowalnianie procesów starzenia.
  • Działanie kosmetyczne.
  • Kompleksowa ochrona zdrowia kobiety.

Jak stosować perły księżniczki?

Produkt jest bardzo łatwy w aplikacji. Po wyjęciu globulki z opakowania należy ją zaaplikować przy pomocy foliowego ochraniacza na palec. Sznurek powinien zostać na zewnątrz. Przyjmuje się, że jedna globulka wchłania się przez trzy dni, po czym należy zrobić dwa dni przerwy. Kuracja trwa miesiąc. Następnie, by efekt terapeutyczny był podtrzymywany, zaleca się stosowanie jednej globulki miesięcznie lub w razie konieczności jedną tygodniowo. W trakcie stosowania pereł księżniczki należy zwiększyć higienę intymną. Na bieliźnie lub wkładce możemy dostrzec różnego rodzaju zabrudzenia. Nie należy się tym martwić. To naturalny proces oczyszczenia.

Podobny wpis:  Jak opóźnić proces starzenia się skóry? Przydatne rady dla kobiet 50+

Co zyskasz, stosując perły księżniczki?

Poprawisz swoje doznania podczas współżycia.

Jeśli cierpisz na nadmierną suchość pochwy, powinnaś zastosować globulki Guifei Bao. Złuszczają one naskórek i pobudzają komórki do wytwarzania nowego nabłonka. Dodatkowo odmłodzona wyściółka pochwy odzyskuje ładny różowy kolor i sprężystość. I to wszystko bez wizyty w gabinecie medycyny estetycznej.

Twoja cera stanie się bardziej promienna.

Z pomocą pereł księżniczki skóra zyskuje lepsze napięcie, bardziej wyrównany koloryt. Prócz tego cofają się zmiany trądzikowe.

Zwiększysz szansę na zajście w ciążę.

Perły polecane są kobietom, które mają problem z zajściem w ciążę. Globulki oczyszczają drogi rodne z grzybów, bakterii, czy wirusów jednocześnie przywracając równowagę w kwaśnym środowisku pochwy.

Przeprowadzisz kompleksową detoksykację stref intymnych.

Jest to szczególnie ważne po miesiączce, wtedy ziołowe globulki przyspieszają oczyszczenie pozostałości krwi. Również po stosunku perły księżniczki przyspieszają w wydalaniu patologicznej flory bakteryjnej.

Podobny wpis:  Pielęgnacja skóry trądzikowej - poznajcie przydatne rady

Szyjka macicy oraz pochwa zostaną oczyszczone.

Używanie pereł w celu oczyszczenia tych narządów zaleca się kobietom korzystającym z basenów, kąpieli w jeziorze bądź często zmieniają partnerów seksualnych.

Pozbędziesz się infekcji i zakażeń:

  • o podłożu bakteryjnym lub grzybiczym
  • spowodowanych alergiami
  • HPV (wirus brodawczaka ludzkiego)
  • a także mięśniaków, nadżerek i torbieli jajników

Bogaty ziołowy skład sprawia, że perły księżniczki mogą z powodzeniem zastąpić farmakologiczne formy leczenia. W niektórych przypadkach jednak może się okazać konieczne zasięgnięcie opinii specjalisty. Wówczas kuracja Guifei Bao może być uzupełnieniem leczenia zaordynowanego przez lekarza.

Stosując perły księżniczki, należy pamiętać o tym, by przeprowadzić kurację w formie pełnego cyklu, zgodnie z instrukcją dostępną na opakowaniu.

Artykuł promowany.

Powiązane treści