26 września 2023

#akcjadepigmentacja z mesoestetic®. Jak skutecznie walczyć z problemem przebarwień skóry po lecie?

Przebarwienia? Dotykają nas niezależnie od wieku, czy typu skóry a ich pozbycie się wymaga czasu i systematyczności. Problemowi przebarwień poświęca się wiele uwagi, ponieważ oprócz kwestii estetycznej, ma on również wpływ na obszar emocjonalny i jakość życia pacjenta. Wizyta w gabinecie specjalisty, regularna, dedykowana pielęgnacja domowa, szczególna troska o skórę, by nie powróciły… Jak skutecznie walczyć z przebarwieniami? Które metody i preparaty wybrać? Z pomocą przychodzi marka mesoestetic®- światowy lider w zabiegach depigmentacyjnych od ponad 30 lat!

Gdy poziom melaniny zwiększa się, a dystrybucja jej nadprodukcji nie jest równomierne rozłożona na powierzchni skóry, w miejscach nagromadzenia tworzą się nieestetyczne plamy. Na ich powstawanie wpływają czynniki, które możemy kontrolować (ekspozycja na słońce), jak i te, nad którymi nie możemy zapanować – proces starzenia, zmiany hormonalne, a nawet uwarunkowania genetyczne. Od ponad 30 lat marka mesoestetic® tworzy rozwiązania dla osób, które chcą pozbyć się przebarwień. Tymi, które uznaje się za topowe w swojej kategorii są zabiegi cosmelan® oraz profesjonalna pielęgnacja domowa!

Podobny wpis:  Łupież suchy, czyli najpowszechniejszy rodzaj łupieżu

Zabieg cosmelan®: usuwanie najbardziej odpornych na inne kuracje przebarwień

cosmelan® to wiodąca na skalę światową metoda depigmentacji, przeznaczona do usuwania najcięższych, najbardziej opornych przebarwień, z zachowaniem maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa. Działa na wszystkie rodzaje przebarwień pochodzenia melanicznego (czyli takie, które powstają w wyniku nadprodukcji melaniny), pogłębiających się w wyniku ekspozycji na słońce i zapobiega pojawianiu się nowych.

Na czym polega zabieg cosmelan®?

meso_zwierciadlo_3.jpg

cosmelan® to kuracja miejscowa, która składa się z czterech etapów. Pierwszym jest intensywna depigmentacja w gabinecie, natomiast kolejnymi skrupulatna, uporządkowana pielęgnacja domowa.

Maksymalne efekty trwającej około 6. miesięcy terapii (czas różni się w zależności od przypadku) uzyskujemy dzięki unikalnemu, podwójnemu mechanizmowi działania – korygującemu oraz regulującemu. cosmelan® to bowiem nie tylko skuteczne usuwanie przebarwień, ale również zintensyfikowane działanie na źródło problemu poprzez regulację nadprodukcji melaniny, które zapobiega powstawaniu nowych plam pigmentacyjnych.

Podobny wpis:  Jak dbać o przedłużane rzęsy?

Metoda należy do najskuteczniejszych (działa nawet na trudne do usunięcia zmiany), najbezpieczniejszych i najchętniej wybieranych w swojej kategorii – jej stosowanie nie jest bolesne, a rezultaty widoczne są już od pierwszego tygodnia kuracji. cosmelan® ma wyjątkowe, podwójne działanie: na początkowym etapie w całości usuwa istniejące przebarwienia, a dodatkowo w perspektywie długoterminowej pozwala na ich kontrolowanie.

Zabieg obecny jest już w ponad 100 krajach na świecie, któremu poddało się ponad milion Pacjentów!

cosmelan® home pack: usuwanie przebarwień w domowym zaciszu

meso_zwierciadlo_1.jpg

Metoda cosmelan® obejmuje intensywną depigmentację w gabinecie w etapie pierwszym oraz kurację domową w pozostałych etapach.

Z myślą o tym, powstał dedykowany cosmelan® home pack. Zawiera produkty do użytku domowego, które są uzupełnieniem profesjonalnej metody cosmelan®. Wykazują działanie depigmentacyjne oraz usuwają i/lub redukują przebarwienia pochodzenia melanicznego. W sposób ciągły łagodzą przebarwienia i regulują nadprodukcję melaniny, aby zapobiec ich ponownemu pojawieniu się. Pakiet zawiera:

Podobny wpis:  Wieloetapowe oczyszczanie twarzy — sposób na idealnie czystą i zadbaną skórę

cosmelan® 2: krem do twarzy o działaniu depigmentującym

melan recovery: intensywnie kojący balsam o działaniu regenerującym i odbudowującym

melan 130+ pigment control z serii mesoprotech®: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna z pigmentem wyrównującym koloryt skóry i specjalną ochroną przed przebarwieniami

Niezależnie od pory roku i wybranej metody leczenia, osoby ze skłonnością do powstawania przebarwień powinny nieprzerwanie stosować ochronę SPF. Potrzeby ich skóry zaspokoi gama mesoprotech®, która zapewnia pełną ochronę przed różnymi rodzajami promieniowania. Zastosowane w niej tekstury i składniki aktywne dostosowane są do każdego typu skóry, a zawarty w nich collagen pro-47 o działaniu anti-ageing poprawia jej elastyczność i sprężystość.

Śledźcie nasze social media mesoestetic polska pod #akcjadepigmentacja #cosmelan, gdzie szykujemy dla Was wyjątkowy rabat -20% na zabieg cosmelan®, na zestaw cosmelan® homepack i krem cosmelan® 2.

Artykuł partnera.

Powiązane treści