Premix herbaciany, czyli jak palić earl greya?

Premix herbaciany pozwala cieszyć się charakterystycznym smakiem earl greya podczas palenia papierosów elektronicznych. To doskonała propozycja dla osób szczególnie ceniących sobie aromat tej herbaty, który zawdzięczamy wonnej pomarańczy bergamotce. Obecnie na rynku e-papierosów obok premixów o smaku zielonej herbaty, wyróżniają się liquidy inspirowane słynną czarną herbatą, nasączoną bergamotowym olejkiem.

Dlaczego aromat earl grey trafił do e-papierosa ?

Producenci herbacianych premixów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują nowych doznań smakowych podczas vapingu. Earl grey ma bardzo wielu sympatyków na całym świecie. Sława tej herbaty produkowanej w Chinach, Indiach i Sri Lance wiąże się z nazwiskiem premiera Charlesa Greya, dzięki któremu ten rodzaj naparu stał się wizytówką Wielkiej Brytanii i zyskał popularność także poza jej granicami. Nie dziwi więc fakt, że jego charakterystyczny zapach pojawia się również w takich produktach jak herbaciane premixy do e-papierosów.

Podobny wpis:  Jak wybrać odżywkę do włosów kręconych i cieszyć się pięknym wyglądem na co dzień?

Jak stosować herbaciany premix?

Herbaciany premix składa się z glikolu propylenowego, gliceryny roślinnej i skoncentrowanego aromatu. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z wapowaniem może zaskoczyć niewypełniony do końca pojemnik z płynem. Nie należy się w tym fakcie doszukiwać wady produkcyjnej. Pozostawienie pustego miejsca w butelkach to przemyślany krok, który ma ułatwić rozcieńczenie produktu i pozwoli uniknąć konieczności korzystania z dodatkowych butelek.

Aby rozcieńczyć premixa, należy użyć nikotyny lub bazy zerowej, w zależności od upodobań i potrzeb. Nie polecamy stosowania premixów jako gotowych produktów, ponieważ zbyt intensywny aromat może popsuć pozytywne wrażenia smakowe, których ma dostarczać płyn – wyjaśnia ekspert z hurtowni liquidów iVape z Zawiercia.

Używając premixy, możemy łatwo kontrolować wielkość dawek nikotyny. Przykładowo, dolewając 20 ml bazy do 40 ml premixa o smaku erl grey, otrzymamy 60 ml gotowego liquidu o mocy:

  • 6 mg/ml (w przypadku bazy o mocy 18 mg/ml)
  • 3 mg/ml (w przypadku bazy o mocy 9 mg/ml)
  • 0 mg/ml (w przypadku bazy zerowej)
Podobny wpis:  Jak wybrać stylowe obuwie damskie w bardzo dobrej cenie?

Po otwarciu herbacianego premixa wlewamy do niego shota z nikotyną lub bez. Zakręcamy butelkę i energicznie nią potrząsamy. Zgodnie z zasadą shake&vape, produkt powinien być gotowy do użytku od razu po zmieszaniu. Gotowy płyn wlewamy do clearomizera, który podgrzewa liquid, zamieniając go w parę. Dzięki temu możemy delektować się aromatem ulubionej herbaty wydobywającym się z e-papierosa.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna